Hotel Lázně Bělohrad Javorský mlýn
Hotel Javorský mlýn ubytování Lázně Bělohrad Aktuální počasí zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 4 m/s
 

Hotel Javorský mlýn / Lázně Bělohrad

V podhůří Krkonoš mezi smíšenými lesy v Lázních Bělohrad, na louce u řeky Javorky, stojí Javorský mlýn, kde najdete pohodu a uklidnění v dnešní uspěchané době.

Penzion Javorský mlýn v Lázních Bělohrad ubytování
Penzion Javorský mlýn v Lázních Bělohrad nabízí ubytování ve 4 apartmánech o velikosti 60m2 a 4 pokoje 3*5m s koupelnou přes chodbu. Pokoje jsou útulné, dobře řešené a budete zde usínat jako ve své postýlce obklopeny krásnou přírodou, bez hluku a každodenního stresu z měst. Dlouho neváhejte, jelikož Javorský mlýn bude pro Vás jistě zaručenou volbou.

Penzion Javorský mlýn ubytování v Lázních Bělohrad gastronomie
Penzion Javorský mlýn v Lázních Bělohrad má pro hosty příjemou hospůdku s barem, kde si můžete pochutnat na mnoha specialitách místní kuchyně. Těšit se můžete na pstruha na špeku či králíčka se zelím. Největším lákadlem se nabízí rybolov pstruhů s možností vlastní úpravy (gril) nebo objednání konzumace v klubové kuchyni.

Ubytování penzion Javorský mlýn v Lázních Bělohrad okolí
Malebné městečko Lázně Bělohrad leží v podhůří Krkonoš v nádherné, ekologicky čisté kotlině. Na jihozápadě je chráněno modravým hřebenem Chlumu, na severu se vypíná Kamenná hůra, od západu hledí zříceniny hradů Kumburk a Bradlec i hora Tábor. Okolí je jedinečným krajinným celkem se spoustou lesů i udržovaných staveb lidové architektury. Oblast je protkána hustou sítí turistických značených cest. K nedalekému výletnímu místu Byšičky se váže děj balady K. J. Erbena Svatební košile z básnické sbírky Kytice. Od byšičského kostelíka je pěkný výhled. Krkonošská vyhlídka je jednou z nejkrásnějších z celé oblasti.
Hotel Lázně Bělohrad Javorský mlýn - K hotelu přísluší parkovištěHotel Lázně Bělohrad Javorský mlýn - disponuje restauracíHotel Lázně Bělohrad Javorský mlýn -  je k dispozici připojení na internetHotel Lázně Bělohrad Javorský mlýn -  je k dispozici letní terasaHotel Lázně Bělohrad Javorský mlýn - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Lázně Bělohrad Javorský mlýn - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Lázně Bělohrad Javorský mlýn - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Lázně Bělohrad Javorský mlýn - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Jičín

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com